Сторінка музкерівника

Роль музично-дидактичних ігор для дітей

Сьогодні кожна людина живе вірою у краще майбутнє, а душі наших малят сповнені почуттями надії. Майбутнє повністю залежить від того, які основи ми закладаємо у свідомість дитини.

Педагоги дошкільники, а особливо музичні керівники, покликані з перших днів життя дитини виховувати в ній почуття сприйняття краси. Перші яскраві, радісні картинки життя запам'ятовуються назавжди.

Досвід переконливо доводить,що дошкільники краще засвоюють знання під час гри.

Головне призначення музично-дидактичних ігор -розвивати у дітей почуття ритму, тембровий і динамічний слух; спонукати до самостійних дій із застосуванням знань, які вони отримали на музичних заняттях.

Музично-дидактичні ігри збагачують дітей іншими уявленнями,розвивають ініціативу,самостійнсть,здатність до сприйняття,розрізнення основних якостей музичного звука.